Podporují nás

Ambiciózní záměr otevření zcela nové Střední průmyslové školy v Litvínově finančně podpořila mateřská společnost Strojírna Litvínov spol. s r.o., jejíž název se objevuje i v názvu samotné školy. Společnost Strojírna Litvínov, spol. s. r. o. je stabilní česká společnost, která působí ve strojním průmyslu od roku 1999. Specializuje se na konvenční a CNC obrábění kovů do 25 tun a od roku 2001 také na vývoj a výrobu axiálních ventilátorů. Následně, v roce 2008 zahájila činnost divize v oboru aerodynamických tunelů. Společnost vyvíjí a dodává technologii pro simulátory volných pádů a ve světovém měřítku je jednou ze tří výrobců této technologie na světě. V roce 2010 jsme byla založena stavební divize, která realizuje dodávky projektů na klíč. Počátkem roku 2014 zahájila činnost projekční a konstrukční kancelář a v čele s týmem odborníků zajišťuje podporu realizovaných činností. 

Vybavení školy dále významně podpořila společnost LOSAN s.r.o. Ta poskytla finanční slevu na nákup počítačů do nově vybavované učebny ICT školy. Společnost LOSAN s. r. o. pro firmy a organizace zajišťuje komplexní dodávky ICT, správu sítě, tisková řešení, konzultace a návrhy řešení.

Prioritou nové školy je především kvalita odborné výuky. Cílem školy bude kvalitní vzdělání, otevírající dveře k poznávání světa, k němuž patří i znalost cizích jazyků a realizace odborných praxí v zahraničí. Pro tyto vize a cíle zajistily jmenované společnosti finanční podporu. Děkujeme!