Aktuality

Vážení uchazeči, vážení zákonní zástupci/rodiče;

přeji vám, ať je vaše volba škol a oborů šťastná a pokud se rozhodnete pro naši školu, budeme rádi a věříme, že vás studium u nás následně přesvědčí, že jste si vybrali správnou cestu. Pokud máte jiné priority, přejeme hodně úspěchů na další studijní štaci... Ale i tak můžete všichni kouknout na REPORTÁŽ O NAŠÍ ŠKOLE a možná vás - nerozhodnuté - ještě zvikláme...

Kompletní informace k přijímacímu řízení najdete: ZDE

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici na číslech:

  • 734 650 705 - ředitel školy
  • 603 757 701 - sekretariát školy

Pro domluvu k osobnímu setkání využijte, prosím, e-mail reditel@spslitvinov.cz nebo sekretariat@spslitvinov.cz; pokud máte zájem o on-line setkání, napište nám také e-mail a následně vám zašleme odkaz a hovor proběhne přes platformu MS TEAMS (není nutné nic instalovat).

Mgr. Daniel Urik, v. r.

ředitel školy

V úterý 30. 1. 2024 vyrazily třídy 1.O a 2.U v rámci exkurze na podrobnou prohlídku nejmodernější záchranné požární stanice v ČR, která se nachází v Praze na letišti. Čekala na nás zajímavá ukázka techniky (včetně nejmodernějších hasičských speciálů Panther) s výkladem od jednoho z nejpovolanějších - místního profesionálního hasiče. V další části úterní exkurze jsme měli možnost zhlédnout reálný provoz letadel na odbavovací ploše letiště a u dráhy jsme měli možnost sledovat starty a přistání různých letadel. Byl to skvělý den!

Kompletní fotogalerie: ZDE

Jednání o bezpečnostních opatřeních
Na pozvání pana ředitele se na naší škole uskutečnilo 18. ledna 2024 jednání, na kterém se sešly místostarostka Litvínova Květuše Hellmichová a vedoucí odboru sociálních věcí a školství Mgr. Veronika Knoblochová s řediteli škol ORP Litvínov a dalších organizací města. Na programu jednání byly mimo jiné i otázky týkající se bezpečnostních opatření v budovách zastoupených organizací a aktuální témata, která se týkají školství (přihlášky na SŠ, školení apod.).

Ve čtvrtek 18. 1. se zúčastnila celá naše škola přednášky v rámci edukativního projektu s názvem „Nehodou to začíná“, který se konala v kinosále Městské knihovny Most. Přednáška byla poutavě připravena a dokonce si mohli někteří z nás vyzkoušet různé situace při dopravních nehodách. To se v životě rozhodně neztratí!

Kompletní fotogalerie: ZDE

Vážení zájemci o studium, vážení zákonní zástupci, rodiče;

níže naleznete kritéria pro přijetí pro školní rok 2024/2025.

Mgr. Daniel Urik, ředitel školy

Organizace přijímacího řízení pro šk. r. 2024-2025 3leté studium.pdf

 

Vážení zájemci o studium, vážení zákonní zástupci, rodiče;

níže naleznete kritéria pro přijetí pro školní rok 2024/2025.

Mgr. Daniel Urik, ředitel školy

Organizace přijímacího řízení pro šk. r. 2024-2025 4leté studium.pdf

 

V pondělí 15. 1. 2024 se naši žáci zúčastnili exkurze v akciové společnosti Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova. Žáci si s odborným výkladem prošli obě vozovny (Litvínov i Most) a následně měli možnost poobědvat v jídelně dopravního podniku. Děkujeme pí Emingerové a vedení DP za spolupráci i po stránce odborných praxí.

Kompletní fotogalerie: ZDE

V pátek proběhla (v rámci prevence) pro naše maturitní třídy v prostorách školy přednáška člena Vězeňské služby ČR na téma “Vězení a věci s ním spojené”. Obsahem přednášky byly například základní poznatky o vězeňství, osudy vězňů, služební zákroky a donucovací prostředky a spoustu dalšího. Děkujeme za zajímavou a poutavou přednášku panu prap. Bc. Adamu Chrenkovi!

Kompletní fotogalerie: ZDE

Žáci 2.U, které doplnili ještě někteří žáci 2.M vyrazili ve středu na exkurzi do Elektrárny ČEZ Ledvice, kde jim bylo představeno, jak vše v rámci energetiky funguje, navštívili infocentrum a podívali se jednak do různých prostor této elektrárny, ale i nahoru na “rozhlednu”, z které byl krásný výhled na blízké i daleké okolí.

Kompletní fotogalerie: ZDE

Vážení zájemci o studium; vážení zákonní zástupci; vážení rodiče,

srdečně vás všechny zveme do prostor naší školy,

  • a to ve čtvrtek 11. 1. 2024 v čase od 9 do 17 hodin v ul. Čapkova 2137 v Litvínově
  • a také do prostor praktické výuky Na Pavlu 2155 (9 - 12 hod.); kam svezeme zájemce ze škol (Meziboří, Osek a Litvínov).

Můžete si prohlédnout zázemí školní budovy, seznámit se s výhledem do budoucna a zeptat se na vše, co vás zajímá.

Budeme se těšit na viděnou.

Aktuality a akce školy