Aktuality

Vážení zákonní zástupci, 

třídní schůzky 1.M a informační odpoledne u Mgr. E. Prokopové (český jazyk a literatura, anglický jazyk, dějepis) se posuvají (z důvodu nemoci) na nový termín, a to čtvrtek 25. 4. 2024 od 17 hodin v učebně 1.M.

Děkujeme za pochopení.

vedení školy

Ve čtvrtek 4. 4. 2024 jsme se zúčastnili okresního kola SŠ ve florbalu. Po heroickém výkonu ve čtvrtfinále, kdy jsme otočili průběh proti Gymnáziu TGM Litvínov z 0:2 na 3:2, jsme postoupili do finálové skupiny a nakonec smolně obsadili celkové čtvrté místo, což lze rozhodně hodnotit jako úspěch. Kluci příkladně bojovali, dřeli do úmoru, na hřišti nechali všechno co mohli a snad i více. Děkujeme všem za skvělou reprezentaci naší školy.

Fotogalerie: ZDE

Vážení zákonní zástupci, vážení rodiče,

srdečně vás zveme ve čtvrtek 11. 4. 2024 od 17 hodin do prostor SPŠ v ul. Čapkova 2137 na třídní schůzky a následné informační odpoledne, které proběhne od 17:30 do 18:30 hod.

Na viděnou.

Mgr. Daniel Urik v. r.

ředitel školy 

Vážení uchazeči, vážení zákonní zástupci;

všechny pozvánky ke konání jednotných přijímacích zkoušek, které se uskuteční na naší škole, byly odeslány. Elektronicky byly odeslány 22. 3. 2024 a najdete je v "zaručené komunikaci" v DiPSy. Papírovou formou byly odeslány 26. 3. 2024 prostřednictvím České pošty, s. p. - expresním doručením.

V případě jakýchkoliv dotazů vám jsem k dispozici.

S úctou

Mgr. Daniel Urik v. r.

ředitel školy

V pátek 22. 3. se vypravili v rámci exkurze žáci třídy 1.O do Podkrušnohorského technického muzea. Vidět dávnou historii i blízkou minulost z pohledu strojů a zařízení využívaných k důlní těžbě stálo za to!

Fotogalerie - ZDE

Vážení uchazeči, vážení zákonní zástupci,

dovolujeme si vás informovat, že z technických důvodů poskytovatele (Cermat/CZVV), bude možné pozvánky k jednotné přijímací zkoušce generovat v systému "DiPSy" až začátkem příštího týdne (tj. od 18. 3. 2024).

Ihned po zprovoznění a kontrole všech náležitostí bude škola uchazeče informovat elektronicky nebo písemně dle druhu přihlášky.

Děkujeme za pochopení.

S úctou

Mgr. Daniel Urik, v. r.

ředitel školy

Žáci druhých ročníků se v průběhu druhého pololetí vydávají na odborné praxe do firem v regionu, aby poznali jednotlivé provozy a vyzkoušeli si nové přístupy k práci.

Fotogalerie: ZDE 

Parlament Ústeckého kraje

Ve středu 28. 2. 2024 zasedl v zastupitelském sále Ústeckého kraje od 10:00 h. nově vznikající Studentský parlament Ústeckého kraje, který má své zástupce i z naší školy.

Zástupci naší školy jsou Vojtěch Procházka (1.M) a Šimon Koláček (2.M).

Cílem parlamentu je propojit žáky z různých škol a zkvalitnit studentský život v našem kraji.

Oběma žákům děkujeme za jejich zájem věnovat svůj čas tématům, která zajímají mladé a celkově také veřejnému životu v kraji.

Vážení uchazeči, vážení zákonní zástupci/rodiče;

přeji vám, ať je vaše volba škol a oborů šťastná a pokud se rozhodnete pro naši školu, budeme rádi a věříme, že vás studium u nás následně přesvědčí, že jste si vybrali správnou cestu. Pokud máte jiné priority, přejeme hodně úspěchů na další studijní štaci... Ale i tak můžete všichni kouknout na REPORTÁŽ O NAŠÍ ŠKOLE a možná vás - nerozhodnuté - ještě zvikláme...

Kompletní informace k přijímacímu řízení najdete: ZDE

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici na číslech:

  • 734 650 705 - ředitel školy
  • 603 757 701 - sekretariát školy

Pro domluvu k osobnímu setkání využijte, prosím, e-mail reditel@spslitvinov.cz nebo sekretariat@spslitvinov.cz; pokud máte zájem o on-line setkání, napište nám také e-mail a následně vám zašleme odkaz a hovor proběhne přes platformu MS TEAMS (není nutné nic instalovat).

Mgr. Daniel Urik, v. r.

ředitel školy

V úterý 30. 1. 2024 vyrazily třídy 1.O a 2.U v rámci exkurze na podrobnou prohlídku nejmodernější záchranné požární stanice v ČR, která se nachází v Praze na letišti. Čekala na nás zajímavá ukázka techniky (včetně nejmodernějších hasičských speciálů Panther) s výkladem od jednoho z nejpovolanějších - místního profesionálního hasiče. V další části úterní exkurze jsme měli možnost zhlédnout reálný provoz letadel na odbavovací ploše letiště a u dráhy jsme měli možnost sledovat starty a přistání různých letadel. Byl to skvělý den!

Kompletní fotogalerie: ZDE

Aktuality a akce školy