Aktuality

Den otevřených dveří SPŠ Litvínov,

místo konání: Areál spol. Strojírna v Litvínově, Na Pavlu 2155, Litvínov

čas: 9:00 - 17:00

Den otevřených dveří, budova Centra bakalářských studií při Schole Humanitas, 1.12.2022

Rádi Vás uvidíme na Dni otevřených dveří, který se koná ve středu dne 1.12. v prostorách teoretické přípravy školy v budově Centra bakalářských studií při Schole Humanitas v ul. Ukrajinská 453 od 9 do 17 hod.

Stipendijní podpora ve školním roce 2023/2024

Také v následujícím školním roce poskytne zřizovatel školy, spol. Strojírna Litvínov a další finanční partneři stipendijní podporu v částce 5.000,- Kč. Ta bude využita jako balíček zahrnující adaptační kurz, ochranné pomůcky do dílen, učební materiály a další.

Posilujeme tým - nabídka zaměstnání

Pro nový školní rok 2023/2024 rozšiřujeme a posilujeme náš tým. Hledáme učitele odborných předmětů, mistry odborného výcviku i učitele všeobecně vzdělávacích předmětů, jazyků. Pokud vás oslovuje možnost a šance být u zrodu a růstu nové školy, kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci!

Rádi bychom poděkovali všem rodičům, kteří se zúčastnili informačního odpoledne. Kladli jsme si za cíl informovat Vás o aktuálním dění ve škole, akcích školy a následujících plánech a aktivitách, které připravujeme. Jsme rádi za Vaši zpětnou vazbu a konstruktivní přístup a připomínky, které jsme zaznamenali. 

Informační odpoledne pro rodiče žáků, 16.11.2022

Ve středu 16.11. od 16 do 18 hod jsme připravili informační odpoledne pro rodiče žáků školy. Je to prostor pro zodpovězení otázek spojených se studiem žáků a studijními výsledky. Zahájení v 16 hodin v aule Centra bakalářských studií při Schole Humanitas, ul. Ukrajinská 453. 

Den otevřených dveří, budova Centra bakalářských studií při Schole Humanitas, 9.11.2022

Rádi Vás uvidíme na Dni otevřených dveří, který se koná ve středu dne 9.11. v prostorách teoretické přípravy školy v budově Centra bakalářských studií při Schole Humanitas v ul. Ukrajinská 453 od 9 do 17 hod.

V pátek 21. října jsme připravili zajímavou exkurzi se zaměřením na historii důlní těžby a využití prvních strojů a zařízení v hornictví. Třída 1M vyrazila do Podkrušnohorského technického muzea. Vidět dávnou historii i blízkou minulost z pohledu strojů a zařízení využívaných k důlní těžbě stálo za to!

V minulých dnech absolvovali svou týdenní praxi v dílnách SPŠ v areálu Strojírny Litvínov žáci učebních oborů. Pomalu se seznamují se zařízením dílen a absolvují nejrůznější aktivity a úkoly. A také se společně zabývali výrobou podlážek k dílenským ponkům.

Aktuality a akce školy